Omschrijving
- English text below -
Elke dag genieten van een fantastisch vrij uitzicht over het Spaarne! Dat is wonen aan de Botterboulevard 46.
Neem gerust contact op met ons op 023-5519006 voor vragen of een afspraak.
Dit prachtige appartement mét royaal balkon en eigen ligplaats voor een boot ligt op korte fietsafstand van het gezellige centrum, strand en duinen en beschikt over vele pluspunten:
• Vrij uitzicht over het Spaarne en natuurgebied Hekslootpolder
• Ruime en lichte woonkamer met grote raampartijen
• Grote slaapkamer met badkamer en-suite
• Mogelijkheid tot realisatie tweede (slaap)kamer (zie impressie plattegronden)
• Luxe open keuken met kook/spoeleiland
• Kamerhoge design binnendeuren
• Ruim inpandig balkon
• Geheel voorzien van vloerverwarming
• Volledig geïsoleerd, zeer energiezuinig: huidige eigenaren verbruikten afgelopen jaar slechts 406 m3 gas
• Eigen parkeerplaats en berging in de garage
• Aangewezen ligplaats (9x3m)
• Alle gewenste woonvoorzieningen als winkels en sportfaciliteiten in de nabije omgeving
Beleef deze woning nu alvast via de virtuele tour! Loop door de woning heen, kijk van een afstand of zoom in. Benieuwd? Ga naar onze site voor de complete presentie met 3D tour!
In alle rust genieten van de zon, het water en de natuur.
Het appartement is gelegen op de derde verdieping, waar je binnenkomt in een ruime hal met meterkast en toilet. De hal leidt naar een moderne leefomgeving met prachtig lichtinval en ver uitzicht. De luxe open keuken met kook/spoeleiland is voorzien van alle gemakken. Aangrenzend aan de woonkamer loop je het ruime, inpandige balkon op. Vanaf hier kan je heerlijk genieten van een kopje koffie of wijntje terwijl je naar de voorbijvarende boten kijkt, ongeacht het weer.
Aan de rechterzijde van de hal vind je zeer royale slaapkamer met open badkamer en-suite. De badkamer heeft een inloopdouche, een lang wastafelblad en twee wasbakken. Ook in de slaapkamer heb je door de grote raampartijen dat mooie, vrije uitzicht. De slaapkamergordijnen kunnen gesloten worden via het domotica systeem en door het hele appartement is het mogelijk om je eigen favoriete muziek te streamen via de inbouwspeakers.
Geen zorgen over parkeren en bergruimte
Op de begane grond vind je het bellentableau en de entree van het complex. Via de gezamenlijk entree, waar de ingang van de lift is en de trap naar boven begint, bevindt zich ook de deur naar de garage. Achter je eigen parkeerplek zit de deur naar de berging waar je bijvoorbeeld je elektrische fietsen veilig kan stallen of je bootkussens kan opbergen. De berging heeft ook nog een tweede deur naar de steiger die achter het complex ligt. Je persoonlijke ligplaats voor je boot is nog geen 10 stappen verwijderd.
Leef! heerlijk in de Indischebuurt-Noord…
Hier woon je op ca. 10 minuten fietsen vanaf het station, veilig en sociaal, het contact met elkaar is goed. In een gewilde en vriendelijke buurt met een groot aanbod aan sportverenigingen, het zwembad en de bibliotheek. Dichtbij toko’s en kleine restaurantjes, buurtwinkels en een grote supermarkt aan de Planetenlaan, niet ver van winkelstraat Cronjé en het vernieuwde Marsmanplein voor al je dagelijkse behoeften.
En ook aan recreatie is er geen gebrek. Op loopstand ligt het fraaie Schoterbospark en natuurgebied De Hekslootpolder, mooi voor een heerlijke wandeling langs het Spaarne richting Spaarndam. In 10 minuten fietsen sta je in het centrum van Haarlem, binnen 15 minuten fiets je naar de duinen en met de trein sta je een kwartiertje later op Amsterdam-CS. Meerdere busverbindingen brengen je overal naar toe en met de auto is de Schoterbrug een snelle aansluiting op het Rottepolderplein met de A9 en A5. Al deze plussen maakt deze buurt populair, een geweldige buurt om in te wonen.
Goed om te weten:
• Woonoppervlakte: ca. 91m2 (NEN- meetrapport)
• Voormalig driekamerappartement
• Opgeleverd in 2013
• Actieve VvE, de servicekosten bedragen € 201,-
• Vloerverwarming via warmtepompdeel (Cool Cube) en warm water via HR-ketel (Base Cube) beide van Itho Daalderop
• Domotica via wandcontactdozen en app
• Centraal stofzuigersysteem
• Energielabel: A
• Oplevering in overleg
• Notariskeuze koper
No-Risk clausule NVM
Deze woning wordt aangeboden met een No-Risk clausule NVM, hiermee kan je dit geweldige appartement kopen zonder het risico te lopen je eigen woning niet te kunnen verkopen. Vraag jouw NVM-aankoopmakelaar of informeer bij ons hoe dit werkt.
- English -
Enjoy the fantastic unobstructed view of the Spaarne every day! That's living at Botterboulevard 46.
This beautiful apartment with a spacious balcony and private berth for a boat is a short cycling distance from the lively center, beach and dunes and has many advantages:
• Unobstructed view over the Spaarne and Hekslootpolder nature reserve
• Spacious and bright living room with large windows
• Large bedroom with en-suite bathroom
• Luxurious open kitchen with cooking/ rinsing island
• Floor-to-ceiling design interior doors
• Spacious indoor/covered balcony
• Fully equipped with underfloor heating
• Fully insulated
• Private parking space and storage in the garage
• All desirable residential facilities such as shops and sports facilities in the vicinity
Good to know
• Living area: approx. 91m2 (NEN measurement report)
• Delivered in 2013
• Active VvE, the service costs are € 201
• Underfloor heating via heat pump (Cool Cube) and hot water via HR boiler (Base Cube) both from Itho Daaldero
• Domotics via wall sockets and app
• Central vacuum cleaner system
• Energy label: A
• Designated berth (9x3m) is a right of use (not property)
• Delivery in consultation
Experience this house now via the virtual tour! Walk through the house, look from a distance or zoom in. Curious? Go to our site for the complete presentation with 3D tour!
Meer informatie